Logo Gmina Grębków

URZĄD GMINY

Gmina Grębków

ul. Wspólna 5, 07-110 Grębków

tel./faks. 25 793 00 40 e-mail: gmina@grebkow.pl

NIP: 824-17-09-230

numer konta:  27 9236 0008 0420 0475 2000 0010

Wójt Gminy - Bogdan Doliński - pokój nr 9

tel. 25 793 00 40   w. 15 ; e-mail: wojt@grebkow.pl

Sekretarz Gminy - Ewa Trojanowska  - pokój nr 8

tel. 25 793 00 40  w. 16 ; e-mail: sekretarz@grebkow.pl

Skarbnik Gminy - Monika Roguska - pokój nr 14

tel. 25 793 00 40  w.13; e-mail: skarbnik@grebkow.pl

Specjalista ds. księgowości budżetowej - Agnieszka Trojanowska - pokój nr 6

tel. 25 793 00 40  w. 17 e-mail: trojanowska@grebkow.pl

 Inspektor ds. poboru podatków i opłat lokalnych - Alicja Twardowska  - pokój nr 10

tel. 25 793 00 40  w.14 e-mail: a.twardowska@grebkow.pl

Specjalista ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych - Maria Kot - pokój nr 10

tel. 25 793 00 40  w.14 e-mail:  podatki1@grebkow.pl

Specjalista ds. obsługi kasowej i archiwum zakładowego - Grażyna Kozioł - pokój nr 5

tel. 25 793 00 40  w. 18

Z - ca Kierownika USC; Stanowisko d/s kadrowych, obsługi rady, oświaty i kultury Magdalena  Nasiłowska  - pokój nr 11     

  tel. /025/ 793 00 40  w. 20;  e-mail: magdalena.nasilowska@grebkow.pl

Stanowisko d/s obronnych, obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego i ppoż - Barbara Mudant - pokój nr 11

tel. 25 793 00 40  w. 20 ; e-mail: b.mudant@grebkow.pl

Stanowisko d/s promocji Gminy, zamówień publicznych i pozyskiwania funduszy strukturalnych z Unii Europejskiej - Barbara Błaszkiewicz - pokój nr 11

tel. 25 793 00 40  w. 20 ; e-mail: barbara.blaszkiewicz@grebkow.pl

Stanowisko d/s ewidencji ludności i działalności gospodarczej - Hanna Zwolińska - pokój nr 13

tel. 25 793 00 40 w. 12

Stanowisko d/s rolnictwa, leśnictwa, gospodarki nieruchomościami i gospodarki wodnej - Danuta Dymek - pokój nr 3

tel. 25 793 00 40  w. 22 ; e-mail: dymek@grebkow.pl

Stanowisko d/s gospodarki komunalnej, mieszkaniowej i ochrony środowiska - Dorota Borzymek - pokój nr 3

tel. 25 793 00 40  w. 22 ; e-mail: dorota.borzymek@grebkow.pl

Stanowisko d/s planowania przestrzennego i drogownictwa - Gabriel Zagdański - pokój nr 4

tel. 25 793 00 40  w. 19; e-mail: gzagdanski@grebkow.pl

Stanowisko d/s organizacyjnych i obsługi sekretariatu - pokój nr 7

tel. 25 793 00 40

 

Wójt gminy zaprasza

Bogdan Doliński

Przyjęcia interesantów:

Urząd Gminy Grębków

ul.Wspólna 5
07-110 Grębków
tel./fax: 25 793 00 40
e-mail: gmina@grebkow.pl

Godziny otwarcia urzędu: pn-pt. od 8:00 do 16:00

numer konta:  27 9236 0008 0420 0475 2000 0010

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.